Miskolc KK Info

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Miskolc KK Info » Hírek » EFOP-3.2.4 projekt keretében beszerzésre kerülő interaktív panelek


EFOP-3.2.4 projekt keretében beszerzésre kerülő interaktív panelek

Posts 1 to 4 of 4

1

Sziasztok!

Ma kiküldtünk egy körlevelet, az EFOP 3.2.4-es projektbe tartozó interaktív panelekről szól. Egyelőre mi sem tudunk semmit a dologról, hogy milyen panelek ezek, mit tudnak, mikor jönnek stb. Amint tudunk valamit frissítem a cikket!

Update:
Ezt a választ kaptam a helpdesktől:

"Jelenleg az EFOP-3.2.4-16-2016-00001 azonosító számú „Digitális kompetencia  fejlesztése” projekt keretében az interaktív panelek kiszállításának és beüzemelésének előkészítése zajlik."

Tehát még nincs lezárva milyen típusú táblák lesznek, erről majd később kapunk infót.

0

2

Kaptam a főváros mellől pár kiszivárgott képet a mobil állványosról, csak a típust nem írták meg hozzá.

Valamiért a szeró nem fogadja ha közvetlen linkelem be a post-ba.

LINKEK:
ELSŐ
MÁSODIK
HARMADIK

Last edited by Sasi90 (2019-04-08 15:25:29)

0

3

Hali!
Egy egyszerű kérdés.
A kiszállított interaktív paneleknek hdmi csati kellene, ámde az efopos laptopokon a dell kivételével nincs ilyen.
Honnan igényelhetünk átalakítót pl vga to hdmi? Vagy majd küldenek pótlólag? Vagy a bilibe lóg a kezem?

0

4

Helló!

Nekem is lenne 1 kérdésem a panelekkel kapcsolatban.
Sulixerverre van csatlakoztatva 1 router, amire külön hálózatra van csatlakoztatva wifin/vezetékesen (igazából mindegy) a panel. A webet megnyitva ha keresek bármilyen keresővel google/bing ezt a képet adja keresési eredményként..  https://imgur.com/X7IduWn

Oldalakat, YouTube, vagy egyéb címek, wikipédia ilyenek bejönnek. Azonban ha laptopon csatlakozok a hálózatra és ott keresek keresek vele akkor behozza a keresési eredményt is, és normálisan működik.. Valakinek ötlet?

+GUEST vendég hálózatra kapcsolódáskor is, ha keresek valamit, ugyan ezt az üzenetet kapom csak más az IP cím, de ha megosztom a mobilnetem, és rákapcsolódok a panellel, akkor működik a keresés, tehát kifejezetten érdekes az ügy.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Tegnap rájöttem mi volt a probéma, SSL, titkosítási probléma, https://google.com így behozta, és keresni is tudtam már bármire.

Last edited by Zsipi Attila (2019-09-04 08:34:47)

0


You are here » Miskolc KK Info » Hírek » EFOP-3.2.4 projekt keretében beszerzésre kerülő interaktív panelek