Miskolc KK Info

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Miskolc KK Info » Hírek » IKT eszközök adatszolgáltatása


IKT eszközök adatszolgáltatása

Posts 1 to 10 of 10

1

Sziasztok!

Az Intune beléptetés nem volt elég feladat, kaptuk ezt a másik adatszolgáltatást is az IKT eszközökről.

Igazából nekünk is elég homályos a dolog, az e-mail amit küldtek is eléggé több értelmű volt, azóta se kaptunk normális tájékoztatást, de legalább a határ időt se tolják ki.

A levél így szólt:
Kérem, hogy a mellékelt táblázat kitöltésével szíveskedjen az intézményében megvalósított, illetve megvalósítás alatt álló projektekből (EFOP-3.2.3, EFOP-4.1.2, EFOP-4-1-3 konstrukciók), a korábbi, kiemelt TÁMOP/TIOP projektekből, illetve a költségvetési forrásból beszerzett IKT eszközökről és licencekről adatot szolgáltatni.

Annyit sikerült kideríteni, hogy az EFOP 3.2.4.es projekt és a Digitális Miskolc projekten kívüli eszközök érdeklik őket. Tehát a jelenleg iskolában megtalálható gépek, projektorok, tabletek stb száma.

Ha tudunk meg valami érdemlegeset, frissítem a cikket!

Üdv:
Juhász Gergő

0

2

Helló!
Egyik EFOPOS gépünk behalt nem kapcsolódik be stb stb.
Hova kell küldeni javításra?
üdv
MP

0

3

Szia!

Hibabejelentő lappal együtt hozzátok be a tankerületbe nekünk.

0

4

Szia!
Honnan lehet hibabejelentőt letölteni?
MP

0

5

Sziasztok!

Nálunk van olyan tanár kolléga, akinek az EFOP 3.2.4.es projekt gépén nem aktiválódik az Office2016, mert elérte a mennyiségi aktiváló korlátot. (vagy valami hasonló szöveg, nem fényképeztem le)

Tudtok új aktiváló kódot szerezni központilag vagy egyénileg kell iskolánként?

üdv.

Czomba Dénes - FFG

0

6

Sziasztok!

Hát még nem találkoztunk ilyen gonddal, hogy megtelt volna a licenc. Küldj róla légy szíves egy printscreent, hogy pontosan mi a hibaüzenet és utánakérdezünk!

Üdv:
Juhász Gergő

0

7

czombad!
Ezt írta ki?
A Windows 10 felhasználható MAK kulcsok száma elérte a DMAK-korlátot.

Iskolai hálózaton: slmgr.vbs /skms 195.199.255.195. utána kézzel elindítani az újra aktiválást, és aktivál. Legalábbis nálam ment így. Illetve miután újraindítottam a gépet.

0

8

Ja és köszönöm kaptam hibabejelentőt.
Viszem be a gépet.

0

9

Sziasztok,
Ha áthelyeznek egy pedagógust, akkor gondolom viszi magával a laptopot.  ?!

üdv
Alex

0

10

Szia!

Igen, ha másik KLIK-es iskolába megy, akkor viszi magával, mert személyi leltárban van!

0


You are here » Miskolc KK Info » Hírek » IKT eszközök adatszolgáltatása